רפאל הרקם

ראש תחום גיוס ופיתוח

רפאל עבד יותר מעשור כמנהל פיתוח בכיר במגזר המלכ"ר. רפאל הוא עורך דין שהוכשר בארה"ב. הוא בעל רקע מגוון וניסיון רב בתחום המשפט, המדיניות הציבורית, העיתונות והאקדמיה. מאמריו פורסמו ב-Israel Journal of Foreign Affairs, ב-Jerusalem Post, ב- The Jewish Chronicle וב'הפינגטון פוסט'.רפאל הוא מוסמך האוניברסיטה העברית במדעי המדינה, וכעת הוא מועמד לדוקטורט באוניברסיטת בר-אילן.

הבאהקודם

ד"ר יואב שורק

מייסד ועורך ראשי של 'השילוח'

יואב שורק הוא הוגה-דעות, עורך, כותב וחוקר, המרבה לעסוק במחשבה יהודית, היסטוריה יהודית, התחדשות דתית ומדיניות ציבורית בישראל. היה העורך-המייסד של מוסף 'שבת' לתורה, הגות, אמנות וספרות בעיתון 'מקור ראשון'. שימש עוזרו של השר לשעבר בני אלון ז"ל במיזם 'היוזמה הישראלית'. ספרו 'הברית הישראלית' הופיע בשנת 2015. השלים לאחרונה דוקטורט בהיסטוריה יהודית.

הבאהקודם

ד"ר רונן שובל

דיקן תקווה וראש מכון ארגמן

ד"ר רונן שובל הוא מוסמך האוניברסיטה העברית במחשבת ישראל, ובעל תואר שלישי מאוניברסיטת פריז, בהנחיית פרופ' שמואל טריגנו. חוקר ומרצה אורח באוניברסיטת פרינסטון.
שובל הוא המייסד והיו"ר של תנועת "אם תרצו", היה יו"ר בית אצ"ג, וראש חוג הפרופסורים לחוסן מדיני וכלכלי, וכן כיהן במועצת המנהלים של ההסתדרות הציונית העולמית.

הבאהקודם

הרב יהושע פפר

ראש המחלקה החרדית
עורך ראשי של 'צריך עיון'

הרב פפר כיהן כדיין, רב קהילה, מנהל אתר בינלאומי למשפט יהודי ועורך ראשי של תוכנית נר לאלף. הרב פפר כתב רבות על הדין וההגות היהודית, ומרצה רבות בארץ ובחו"ל. הוא בעל תואר ראשון ושני במשפטים מהאוניברסיטה העברית, שימש כרשם בבית המשפט העליון והרצה באוניברסיטה העברית. הוא גר ברמות עם אשתו ושמונת ילדיו.

הבאהקודם

אלענה מייזל

מייסדת וראש הפורום הישראלי למשפט וחירות

אלענה מייזל היא מייסדת וראש הפורום הישראלי למשפט וחירות ולשעבר סמנכ"לית המרכז לחרות ישראלית. בוגרת לימודי יהדות בקווינס קולג' ובעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת ג’ורג’טאון. עבדה בארה"ב בתחומי המדיניות והעיתונאות, ושימשה שבע שנים בתפקידים מנהליים בכירים בקרן תקווה בארה"ב. פרסמה מאמרים במגוון במות, ביניהן 'מוזאיק' וג'רוזלם פוסט.

הבאהקודם

עמיעד כהן

מנכ"ל המרכז לחרות ישראלית

עמיעד כהן הוא מנכ"ל המרכז לחרות ישראלית ומו"ל כתב העת השילוח. שימש במשך כמה שנים מזכיר יישוב מגוריו עֵלי, וראש המחלקה לחדשנות בעסקים בחברה לפיתוח מטה בנימין. שותף בכמה יוזמות עסקיות בתחומי האבטחה והטכנולוגיה.

הבאהקודם

סגל ההנהלה

הרב יהושע פפר

ראש מכון עיון, עורך ראשי של כתב העת 'צריך עיון'

אלענה מייזל

מייסדת וראש הפורום הישראלי למשפט וחירות

עמיעד כהן

מנכ"ל המרכז לחרות ישראלית

ד"ר רונן שובל

דיקן חירות וראש מכון ארגמן

ד"ר יואב שורק

מייסד ועורך ראשי של 'השילוח'

רפאל הרקם

ראש תחום גיוס ופיתוח

סגל אדמינסטרטיבי

טרומן

הכלב

עמיתנו הפרוותי.

הבאהקודם

אבי וולף

מתרגם

אבי וולף מתרגם לאנגלית את תוצריה המילוליים של קרן תקווה בישראל, ובכלל זה את מלוא הכרכים של השילוח וצריך עיון. מעבר לכך הוא מרבה לפרסם מאמרים פרי עטו בסוגיות פוליטיות שמרניות, ייסד הסכת משלו, ופרסם ביקורות ספרים נרחבות בהשילוח ובכתב העת המקוון באנגלית 'מוזאיק'.

הבאהקודם

אהרן זיידמן

מנהל ניו מדיה

בוגר ישיבות, איש חינוך ופעיל חברתי, סטודנט לפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה.

הבאהקודם

הודיה עובדיה

רכזת קשרי חוץ

הודיה עובדיה מנהלת לשכת המנכ"ל ורכזת קשרי החוץ, מסייעת בפיתוח המשאבים לקרן תקווה בישראל, ויוזמת תוכנית פיתוח לחרדים. בעלת תואר ראשון במדעי החברה. אם לשישה, תושבת ירושלים.

הבאהקודם

אנה מימוני

עוזרת מנהלית

אנה מימוני היא העוזרת הבכירה ומנהלת המשרד של קרן תקווה ישראל. לאנה ניסיון רב במנהל ובניהול במגזר הפרטי בישראל ובארגונים ללא כוונת רווח, כגון מכון שטיינזלץ למדעי היהדות. עד 1995 שימשה חוקרת בכירה במכון הממלכתי למחקר אופטי ברוסיה. היא בעלת תואר שני בכימיה מאוניברסיטת המדינה ברוסיה.

הבאהקודם

דליה מאיר

חשבת

דליה, בוגרת לימודי כלכלה ומימון באוניברסיטת ניו-יורק, שימשה שנים רבות בתפקידי ניהול כספי ותפעול בעמותות גדולות, ושיפרה בהן את הניהול הכספי, התכנון, התקצוב והיעילות התפעולית.

הבאהקודם

קרן בורלן

מנהלת סטודיו

קרן בורלן היא מעצבת רב-תחומית, בעלת ותק של שמונה שנים בענף. בוגרת בית הספר לממשל במרכז הבינתחומי והפקולטה לעיצוב במכללת שנקר.

הבאהקודם

שמחה (סיימון) ברמן

מנכ"ל פיתוח

שמחה (סיימון) ברמן מילא תפקידי ניהול בכירים בעולם ההייטק, בעולם האנרגיה ובתחום החינוך. שימש גם סמנכ"ל הוצאת ספרים יהודית בינלאומית גדולה.

הבאהקודם

דליה מאיר

חשבת

קרן בורלן

מנהלת סטודיו

הודיה עובדיה

רכזת קשרי חוץ

אבי וולף

מתרגם