ספריית שיבולת

הוצאת ספרות עיון שמרנית עכשווית לאור בעברית

על אודותינו

כהמשך למסורת פורייה של חילופי רעיונות בין המערב לעם ישראל, הקים המרכ לחירות ישראלית בשיתוף הוצאת הספרים סלע מאיר את ספריית שיבולת.

אנו מתרגמים לעברית את מיטב ההגות השמרנית בת-זמננו הנכתבת בלשון האנגלית, ומשלבים בהדרגה גם יצירות מקור הנכתבות בעבורנו בעברית. ספריית שיבולת מזמנת לקורא העברי את האפשרות להיות מעורב בזמן אמת בעולם של הגות וערכים שאלמלא היא היה נעדר מן השיח הישראלי. בשנתיים הראשונות לקיומה של הספרייה הופיעו בה תרגומי יצירות מאת פרידריך האייק, רוג'ר סקרוטון, ג'ורדן פיטרסון, ג'רי מילר ואחרים, ביניהם גם ספרי עיון רבי-מכר.

שיבולת מציעה שני מסלולי מינוי, ובהם חמישה או עשרה ספרים בשנה. ספרינו גם נמכרים בחנויות הספרים ברחבי ישראל.

המדף של שיבולת

עולם של רעיונות נפתח בפני סטודנטים, חוקרים והקהל הרחב

צוות

צור ארליך

עורך אחראי

צור ארליך הוא העורך האחראי של ספריית שיבולת, וכן המשנה לעורך השילוח. צור הוא מתרגם, עורך ומשורר. עד כה הופיעו שלושה ספרים מן השירה האנגלית בתרגומו. תרגם וערך שורה ארוכה של ספרי עיון, וכתב מאות מאמרים בתחום ביקורת הספרות ומחקרה ומאות כתבות עיתונאיות. שימש בתפקידי כתיבה ועריכה בעיתון 'מקור ראשון', ומפרסם שם מ-1998 ועד היום טור שבועי של שירת-עיתון.

צוות

דניאל גינזבורג

מנהלת הפצה מטעם קרן תקווה

דניאל גינזבורג היא מנהלת מערכת השילוח, ומנהלת שירות הלקוחות וההפצה, אתר האינטרנט וענייני המשרד בכתב העת השילוח. בעבר ניהלה חנות ספרים.קבלו עדכונים על אירועים, מאמרים והתרחשויות בקהילת המרכז לחירות ישראלית
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

נשמח לדבר אתכם!

officeil@tikvahfund.org+972-2-595-7561